Структура та роль англійських займенників

Займенники – це досить складна для вивчення частина мови навіть в українській мові і тим більше в англійській. Учні зазвичай допускають безліч помилок при вживанні займенника в своїй промові. Перш ніж розглядати цю тему, необхідно звернутися до так званої «мат. частини », розглянувши визначення. Займенник є частиною мови, яка позначає предмет, однак, не називає його прямо. Такі слова вказують на властивості, просторові характеристики або ставлення конкретного предмета. Необхідно відзначити, що в англійській мові не всі займенники переводяться дослівно на українську та мають однакове значення.

Види займенників

Як вживати англійські займенники?

Як правило, займенник використовується в якості частини мови, що застосовується замість іменника. Це дозволяє уникнути повторів, тавтології, більш красиво побудувати речення. Також не зайвим буде вживання займенника в уже відомому контексті, якщо заздалегідь відомо, про що йде мова.

Займенники в більшості випадків можуть використовуватися без артиклів, але тільки в тому випадку, якщо мова йде про ці частини мови, що застосовуються в якості прикметників. Справа в тому, що займенники самі по собі визначають іменник, про який йдеться в реченні, тому можна обійтися без артикля.

Роль займенників


Розділити роль займенників в англійських реченнях можна на дві великі групи: коли ці слова використовуються як прикметники і коли вони застосовуються в якості іменників з відповідними функціями і особливостями. У деяких випадках займенники можуть бути і тим, і іншим членом речення.

Some, no, any – особливості цих займенників


Перед вами група невизначених займенників, які по праву вважаються одними з найбільш часто використовуваних в англійській мові. Займенник “some” перекладається як кілька, якийсь, який-небудь, певну кількість і так далі. Це правильний вибір для стверджувальних речень. Для питальних речень some буде актуальним, якщо це слово застосовується в контексті речення кому-небудь чого-небудь або ж прохання.

У свою чергу, any означає: «деякий», «будь-який». Це слово має більш невизначене значення, воно актуально для заперечних і питальних речень. У рідкісних ситуаціях застосовується і в стверджувальній формі, означаючи «будь-хто», «кожен».

Займенник No перекладається досить категорично: ніякої, анітрохи. Це універсальне слово, яке може поєднуватися з будь-якими іменами іменниками, які виступають в однині або множині. Це займенник означає відсутність чого-небудь.

Структура займенників


В англійській мові займенники можна розділити на три основні групи. Сюди входять прості, складні і складені. У свою чергу перші складаються з одного слова, складові – з пари або групи слів, а складні являють собою «трансформовані» словосполучення.

Відкриємо вам невеличкий секрет: досконале знання англійських займенників ідеально підходить для людей, які ще тільки починають вивчати англійську, а також для тих, хто цікавиться тонкощами англійського гумору. Своєчасно заміщати одні займенники іншими досить просто. Тим більше, такий варіант відмінно підходить для мандрівників, які ледь починають подорожувати з метою вивчити англійську мову емпіричним шляхом. Словниковий запас найкраще розширювати в контексті, запам’ятовуючи слова за допомогою їх регулярного використання. А для спілкування в незнайомому середовищі відмінно підійдуть займенники, які ви навчитеся правильно застосовувати.


Next: Особові займенники

Опубліковано © Just English