Прислівники місця

Прислівники місця в англійській мові – це категорія, яка вживається настільки часто, що багато хто навіть не замислюються про те, куди і який ставити прислівник. Разом з тим, це може зіграти погану службу, особливо якщо людина вирішила готуватися до міжнародного екзамену на знання іноземної мови. Нижче ми розглянемо різні Adverbs of place. Ця категорія прислівників визначає дієслово і позначає місце дії.

Зверніть увагу на приклади використання прислівників місця в різних ситуаціях:


It is very interesting here but I think we should go home and help our parents to decorate the house for the party. – Тут дуже цікаво, але я думаю, що нам потрібно йти додому і допомогти батькам прикрасити будинок до свята.


There‘s no chance to change something but we can at least help them not to loose in the contest. – Змінити щось можливості немає, але ми можемо, принаймні, допомогти їм не програти на конкурсі.


I remember the place where I decided to marry you years ago. – Я пам’ятаю місце, де багато років тому вирішив, що одружуся з тобою.


It is warm inside, why do not you come in instead of staying here and trembling? – Всередині тепло, чому б тобі не зайти замість того, щоб стояти тут і тремтіти?


We saw lots of children outside but could not go out because my sister was ll and I did not want to go outside without her. – Ми бачили багато дітей зовні, але не могли вийти так як моя сестра хворіла, а я не хотів виходити гуляти без неї.


The temperature is below zero so you should wear the hat in order not to catch a cold. – Температура нижче нуля, тому тобі слід одягнути шапку, щоб не застудитися.


The clouds were ying above the trees and I thought that they looked like fantastic animals from Wonderland. – Над деревами пливли хмари, і я подумала, що вони схожі на фантастичних тварин з Країни чудес.


Why do not you go somewhere to have a cup of good cofe with a cake and try to forget about everything? – Чому б тобі не піти кудись, та не випити чашечку кави і спробувати забути про те, що сталося?


You can nd the book in English nowhere in our village I think, you must order it via internet. – Ти ніде не знайдеш книгу на англійському в нашому селі. Мені здається, краще замовити її через інтернет.


I do not want to be here, I will go elsewhere and maybend someone to talk a bit. – Я не хочу тут залишатися. Я піду кудись і, можливо, знайду когось, з ким зможу поговорити.


The town was not very far so we reached it in a couple of hour. – Містечко було недалеко, тому ми дійшли до нього за пару годин.


I was looking for your glasses everywhere but I could not find them – Я всюди шукала твої окуляри, але не знайшла їх.


Next: Прислівники часу

Опубліковано © Just English