Future Perfect Continuous in the Past

Future Perfect Continuous in the PastFuture Perfect Continuous in the Past утворюється за допомогою конструкції (should have been, would have been) і форми дієприкметника теперішнього часу (Present Participle) основного дієслова: I should have been dancing.

При додаванні до дієслів закінчення -ing іноді відбуваються зміни в їх написанні, наприклад have – having.

Future Perfect Continuous in the Pastдослівно можна перекласти, як майбутній доконаний час з точки зору минулого. Другими словами процес, який буде тривати в майбутньому до якогось моменту, що сприймається з точки зору минулого.

Оскільки цей час практично не вживається навіть в письмовій мові, ми не будемо детально його розглядати.

Утворення речень у Future Perfect Continuous in the Past

Стверджувальна форма

 

Заперечна форма Питальна форма
I should/would have been playing I should/would not have been playing Should/Would I  

 

have been reading?

he
she
it
would have been dancing he
she
it
would not have been dancing Would he
she
it
we should/would have been sweeming we should/would not have been sweeming Should/Would we
you
they
would have been running you
they
would not have been running Would you
they

Наприклад:

  • She said that by that time she would have been sleeping for four hours. – Вона сказала, що на той час вона уже буде спати чотири години.
  • She told us she would have been working in this school for 15 years next March. – Вона розповіла нам, що в березні виповниться 15 років, як вона працює в цій школі.

Коли ми вживаємо Future Perfect Continuous in the Past


Future Perfect Continuous in the Past замінює Future Perfect Continuous в підрядних реченнях, коли присудок головного речення виражений дієсловом у минулому часі згідно з правилом послідовності часів. Ця форма вживається дуже рідко.

Наприклад:

  • If they had not fire me, I would have been working there for 3 years by the second of April. – Якщо вони мене не звільнять, то до другого квітня я буду тут працювати (вже) 3 роки.
  • In October 2009, I would have been living in Germany for 5 years. – До жовтня 2009 року, я буду жити в Германії (вже) 5 років.

Якщо ви вирішили вивчати цей складний час у англійській мові, то вам слід запам’ятати наступне. Future Perfect Continuous in the Past це процес, який буде тривати в майбутньому до якогось моменту, що сприймається з точки зору минулого.


Більше інформації ви знайдете в розділі “Граматика в англійській мові

Опубліковано © Just English